لذت سفر با تور اسپانیا

تور اتریش
لذت سفر با تور اتریش
دسامبر 3, 2018
تور ایتالیا
سفری در هنر و معماری با تور ایتالیا
دسامبر 5, 2018

لذت سفر با تور اسپانیا

تور اسپانیا

بارسلونا و معماری بی نظیر در جهان

کشور اسپانیا به هفده بخش خود مختار تقسیم می شود که هر کدام شهری را به عنوان پایتخت خود در نظر گرفته اند و با تور اسپانیا می توانید از آن ها دیدن کنید. یکی از این بخش ها کاتالونیا است. شهر بارسلونا به عنوان پایتخت کاتالونیا شناخته می شود. اگر بخواهیم به پر جمعیت ترین شهر این منطقه اشاره کنیم باید نام بارسلونا را بیاوریم.

البته بارسلونا به عنوان دومین شهر پرجمعیت کشور اسپانیا نیز شناخته می شود. این شهر یکی از مهم ترین بنادر کشور اسپانیا است که زندگی به شکل عجیب و زیبایی در آن جریان دارد. نکته جالب دیگر این است که بارسلونا بزرگ ترین کلان شهر اروپا در کنار دریای مدیترانه می باشد.

بارسلونا یکی از زیباترین شهرهای کشور اسپانیا است که دارای جاذبه های زیادی به صورت طبیعی و غیر طبیعی می باشد. بارسلونا به دلیل بافت شهری و معماری و ساختمان های زیبایش شهرت یافته است. در این شهر ساختمان هایی را خواهید یافت که با معماری زیبا و بی نظیرشان خودنمایی می کنند.

از دیگر جاذبه های بارسلونا می توان به موزه، پارک های زیبا و مراکز خرید و بزرگ و بی نظیرش اشاره کرد. مشهورترین موزه این شهر موزه پیکاسو است که مورد علاقه هنرمندان است و آثار هنری زیادی دارد. بارسلونا همچنین سواحلی دارد که برای آفتاب گرفتن و شنا کردن بسیار مناسب است.

لذت سفر با تور اسپانیا

اسپانیا کشوری با شکوه و زیبا است که در هر گوشه از آن می توانید زیبایی های بی نظیری را دریابید. این کشور هر سال پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است که از سراسر جهان به این کشور سفر می کنند. برای سفر به اسپانیا و گردش در آن باید زمان زیادی را صرف کنید زیرا جاذبه های آن پایانی ندارند.

هر شهر اسپانیا پر از جاذبه هایی است که روزها می تواند شما را سرگرم و غرق لذت کند. یکی از مقصدهای مناسب برای سفر ماه عسل اسپانیا است. با سفر به اسپانیا می توانید جاذبه هایی را شاهد باشید که در تمام عمر خود ندیدید. برای سفر به اسپانیا باید مقدماتی را فراهم کنید که در ادامه خواهیم گفت.

تور اسپانیا یکی از برترین تورهایی است که متقاضیان زیادی دارد. این تور یک یا چند شهر اسپانیا را مورد بازدید قرار می دهد. با شرکت در تور اسپانیا می توانید از جاذبه های بی نظیر این کشور دیدن کنید. تور اسپانیا با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهد قیمت متفاوتی دارد.

نکته مهمی درباره تور اسپانیا باید گفت، فصل شرکت در این تور است. اگر فصل های گرم سال را انتخاب کنید، باید هزینه بیشتری برای شرکت در این تور بپردازید. علت این افزایش هزینه هم در افزایش تقاضا می باشد. هر چه تقاضا بیشتر باشد، هزینه شرکت در تور نیز افزایش می یابد.

فراموش نکنید که برای شرکت در تور اسپانیا باید وقت سفارت اسپانیا و ویزای شینگن اسپانیا را داشته باشید. برای اخذ هر کدام از این ها و شرکت در تور اسپانیا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت irnovisa تماس حاصل نمایید. ما این جا هستیم تا تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

پایتخت هنر دوستان؛ مادرید

شهر مادرید در حقیقت به عنوان پایتخت رسمی کشور اسپانیا شناخته می شود. اسپانیا کشوری است که دو تیم فوتبال موفق به نام های بارسلون و مادرید دارد. به همین دلیل در این شهر ورزشگاهی نیز بنا شده است که متعلق به تیم مادرید است. از دیگر تفریحات رایج در این کشور گاوبازی بوده است.

از گذشته تا کنون گاوبازی یکی از تفریحاتی بوده که در این کشور رواج داشته است. در این کشور میادینی ساخته شده که در آن به گاو بازی پرداخته می شود. یکی از ورزش های مورد علاقه آن ها گاوبازی تورئو است که در این نوع گاوبازی در آخر گاو کشته می شود و در واقع نوعی حیوان آزاری است.

مادرید مناظر با شکوهی را در برابر چشمان شما به نمایش می گذارد. یکی از زیباترین جاذبه های شهر مادرید کاخ سلطنتی است که از قرن هجدهم ساخته شده است. امروزه این کاخ محل مناسبی برای بازدید گردشگران است. این کاخ با سنگ های سفید و زیبا جلوه خاصی به این شهر بخشیده است.

سواحل بی نظیر مدیترانه در والنسیا

اگر بخواهیم به سومین شهر بزرگ اسپانیا اشاره کنیم باید نام والنسیا را بیاوریم. این شهر که یکی از مقصدهای محبوب در کشور اسپانیا است دارای سواحلی رو به دریای مدیترانه است. تمام شهر با درخت های پرتقال پر شده است و عطر این میوه خوشمزه شما را مست خواهد کرد.

از دیگر جاذبه هایی که باعث می شود مردم به این شهر سفر کنند، امکانات موجود برای انجام انواع ورزش های دریایی است. برای سفر له والنسیا می توانید با تور اسپانیا اقدام کنید. یکی از جاذبه های غیر طبیعی مشهور این شهر پارک علمی این شهر می باشد که افراد زیادی را به سمت خود می کشاند.

اگر بخواهیم به بزرگ‌ترین آکواریوم اروپا اشاره کنیم هم باید نام شهر والنسیا را بیاوریم. بزرگ‌ترین آکواریوم قاره اروپا با انواع موجودات دریایی در این شهر ساخته شده است. نمای بیرونی این آکواریوم جلوه ویژه ای دارد. در این آکواریوم اقیانوس شناسی بیش از چهل و پنج هزار گونه از حیوانات دریایی زندگی می‌کنند.

جیرونا شهری در قرون وسطا

از دیگر شهرهای بی نظیر کشور اسپانیا که معماری خاصی دارد جیرونا است. این شهر با خانه های رنگی خود به شهرت رسیده است و بین گردشگران محبوب شده است. جاذبه های این شهر تنها در ساختمان هایش خلاصه نمی شود و شما می توانید در آن هر آنچه را که دوست دارید ببینید.

این شهر تاریخی قدمتی از قرون وسطا دارد و دارای کلیساها، موزه ها و دیوارهای باستانی زیبایی است. از جمله کلیساهای با ارزش این شهر کلیسای جامع جیرونا است. هنر در کشور اسپانیا در هر گوشه ای به چشم می خورد یکی از برترین هنرها نقاشی و مجسمه سازی است.

باغ هایی که در این شهر ساخته شده است به شما آرامش خاصی می دهند و شما می توانید در این باغ ها نفس بکشید. فضای زببا، هوای پاک، سکوت و آرامش آن چنان شما را به وجد می آورند که تا مدت ها احساس سرزندگی و شادی داشته باشید. برای سفر به این کشور زیبا با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *