سفر به سرزمین وایکینگ ها با تور نروژ

تور مجارستان
از دریا تا بوداپست با تور مجارستان
دسامبر 8, 2018
تور چک
از صفر تا صد تور چک
دسامبر 10, 2018

سفر به سرزمین وایکینگ ها با تور نروژ

تور نروژ

معادن مس در روروس

شهر زیبای روروس در سازمان جهانی یونسکو ثبت شده است. علت ثبت این شهر در یونسکو باقی ماندن خانه ها و ساختمان های قرن هفدهم و هجدهم می باشد. مردم در همان بناها زندگی می کنند و مشغول کار هستند. در این شهر زیبا و تاریخی معادنی وجود دارد که در تاریخ هم آمده است.

این معادن مس در شهر روروس باعث رشد اقتصادی این شهر شد. البته علاوه بر روروس یک شهر دیگر در نروژ نیز به شهر معدن شناخته می شود. در این شهر بیش از هشتاد خانه چوبی باقی مانده که مردم در آن زندگی می کنند. این خانه ها بسیار قدیمی هستند. یکی از جاذبه های این شهر بازدید از همین خانه ها است.

از دیگر جاذبه های روروس می توان به بازار روز این شهر اشاره کرد. این بازار باعث جذب بسیاری از گردشگران است. گردشگران وارد این شهر می شوند و از این همه هیاهو در روروس کوچک به وجد می آیند. با تور نروژ می توانید از این شهر دیدنی هم بازدید کنید.

 

 

سفر به سرزمین وایکینگ ها با تور نروژ

همان طور که می دانید کشور نروژ دارای جاذبه های بسیاری است. تور نروژ این امکان را برای شما فراهم می آورد تا فارغ از هر دغدغه ای به گردش بپردازید. تور نروژ در فصل های مختلفی از سال برگزار می شود. این تور گاهی به صورتی مجزا و گاهی ترکیبی صورت می گیرد.

تور نروژ به صورت ترکیبی ممکن است چند کشور را مورد بازدید قرار دهد. با سفر به کشور نروژ می توانید از تمام این جاذبه ها بهره ببرید و غرق لذت شوید. ما برای شما هتل رزرو می کنیم. با اقامت در بهترین هتل های نروژ می توانید سفر خود را با تور نروژ تکمیل کنید.

نروژ سرزمینی دیدنی است که تاریخی غنی از دلاوری وایکینگ ها دارد. از دیگر امکاناتی که تور نروژ دارد، رزرو بلیط هواپیما و وجود یک لیدر فارسی زبان است. حضور شخصی که به نروژی و فارسی مسلط باشد، سبب می شود تا دچار هیچ مشکلی در سفر نشوید.

پایتخت کشور نروژ شهر زیبا و دیدنی اسلو است. این شهر سال های بسیار است که به عنوان پایتخت شناخته می شود. کشور نروژ دارای آب و هوایی بسیار سرد است. به همین دلیل جمعیت اندکی دارد. البته این جمعیت اندک باعث عقب افتادن کشور نشده است. نروژ با همین شکل و وضعیت توانسته یکی از برترین کشورهای جهان باشد.

برای شرکت در تور نروژ باید ویزای شینگن نروژ و وقت سفارت نروژ را داشته باشید. ما این جا هستیم تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. وجود یک راهنمای خوب مانند مشاورین ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت بسیار حائز اهمیت است. با ما همراه باشید تا به هر کجای دنیا که می خواهید سفر کنید.

 

 

عظمت و زیبایی در آبدره گیرانگر

نروژ و مناظر با شکوهی که دارد از سراسر جهان افراد زیادی را به خود جذب می کند.از برترین جاذبه های این کشور آبدره گیرانگر است. دره های سر سبز، هوای فوق العاده تمییز و مطبوع، ابرهای در هم تنیده و زیبا و نسیمی که بین موهای شما می پیچد از جمله زیبایی های این منطقه هستند.

کوه های این منطقه ارتفاعی بیش از هزار متر دارند. در حقیقت علت این که به این منطقه آبدره می گویند این است که دریاچه ای در میان کوه های بلند گیرانگر تشکیل شده است. این آبدره زیبا در نزدیکی شهر السوند واقع شده است. برای بازدید از این منطقه با شکوه می توانید با طی پانزده کیلومتر به آن جا برسید.

تور نروژ

 

 

آبشار بی نظیر در دره ی مابولدن

یکی از بی نظیرترین جاذبه های کشور نروژ آبشار ورینگفوسن است. این آبشار بسیار زیبا و دیدنی ارتفاعی بیش از صد و هشتاد متر دارد. اگر بخواهیم به بلندترین آبشار این کشور اشاره کنیم، ورینگفوسن در صدر جدول است. این آبشار زیبا بین دو شهر دیدنی برگن و اوسلو واقع شده است.

اگر به این منطقه سفر کنید از عظمت و شکوه آن جا می خورید. این منطقه بیش از دو قرن است که مورد استقبال گردشگران واقع شده است. آب های جاری در این آبشار زیبا و وجود مهی لطیف ایجاد منظره ای بسیار با شکوه کرده است. سر سبزی نروژ با وجود آب و هوای سرد این کشور نشان از حاصل خیزی زمین است.

 

 

تروندهایم و کلیسای نیداروس

یکی از بزرگترین ساختمان های اسکاندیناوی این کلیسا است. این کلیسا حدود هزار سال پیش توسط وایکینگ ها در نروژ ساخته شد. ابن کلیسا اکنون پس از سال ها به عنوان یکی از جاذبه های نروژ مطرح است. بنای این کلیسا تنها به افتخار یکی از سران وایکینگ که به پادشاهی هم رسید، ساخته شده است.

الاف یکی از برترین سران وایکینگ ها در نروژ بود.  زندگی الاف در یکی از جنگ هایش در نزدیکی تروندهایم به پایان رسید. ساخت این کلیسای با شکوه نزدیک به سی سال طول کشید. ساخت اولیه آن پس از سی سال پایان یافت اما گسترش آن تازه آغاز شد. در سال 1300 و پس از 40 سال به صورت رسمی ساخت و گسترش آن پایان یافت.

 

 

بریگن شهر تجار

سازمان میراث جهانی یونسکو نقاط زیبا و تاریخی بسیاری را در جهان تحت حمایت خود دارد. از جمله این مناطق می توان به بریگن اشاره کرد. از شکوه و زیبایی این منطقه حیرت زده خواهید شد. ساختمان های با شکوه چوبی، قایق های کوچک و بزرگ رنگی و دریایی آرام و زیبا از جمله جاذبه های این منطقه است.

بریگن به مدت چهارصد سال به عنوان مرکز تجاری نروژ شناخته می شد. این شهر امروزه هم برای تاجران جذاب است و با قدم زدن در آن لذت می برند. شما می توانید در کوچه پس کوچه های بریگن قدم بزنید و به خرید و گشت و گذار بپردازید. در سفر به این منطقه دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *