ویزای آمریکا با قیمت ارزان و فوری

ویزای دبی
اخذ ویزای دبی فوری و ارزان
نوامبر 14, 2018
وقت سفارت نروژ
وقت سفارت نروژ ورود فوری به سفارت
نوامبر 17, 2018

ویزای آمریکا با قیمت ارزان و فوری

ویزای آمریکا

چگونه ویزای آمریکا بگیریم؟

با ما همراه باشید تا در این مطلب درباره ویزای آمریکا، وقت سفارت آمریکا و … اطلاعاتی مفید به دست آورید و بتوانید به این کشور بی نظیر سفر کنید.برای اخذ ویزای آمریکا باید ابتدا وقت سفارت این کشور را داشته باشید تا موفق به اخذ ویزای این کشور شوید و سفر خود را آغاز کنید.امروزه با توجه به سیاست ها متفاوتی که دولت آمریکا در رابطه با کشور ایران اتخاذ کرده است کمی شرایط سفر به این کشور تغییر کرده است.

یکی از راه های سفر به کشور آمریکا شرکت در قرعه کشی بزرگ لاتاری می باشد که افرادی که در این قرعه کشی برنده می شوند اقامت این کشور را دریافت می کنند.هر سال از اواسط مهرماه تا آبان ماه ثبت نام لاتاری آغاز می شود و شرکت ما مفتخر است که متقاضیان عزیز را در این راه یاری می کند.

ویزای آمریکا ارزان

این ویزا در صد و هشتاد و پنج نوع مختلف برای توریست ها و یا افرادی که قصد مهاجرت، تحصیل و یا تجارت دارند، ارائه می شوند.با توجه به تعداد بالای این نوع ویزا شاید ابتدا فکر کنید به راحتی می توانید با توجه به شرایط خود اقدام به اخذ ویزا نمایید، اما ویزای آمریکا به این راحتی قابل اخذ نیست.سفارت این کشور به دقت کلیه پرونده ها را بررسی می کند و امروزه با وجود سیاست های جدید آمریکا کمی سخت تر از گذشته به شهروندان ایرانی ویزا می دهند.

یکی از ویزاهایی که بسیار بیشتر از ویزاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و متقاضی دارد ویزای توریستی و گردشگری این کشور می باشد.این نوع ویزا به B1  و B2 معروف است که بیشتر توسط توریست ها و گردشگران از سراسر جهان تقاضا می شود تا برای دیدن این کشور پهناور وارد آمریکا شوند.آمریکا همان طور که می دانید کشور بسیار بزرگی است و از ایالت های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام دارای زیبایی ها و جاذبه های مخصوص به خود می باشد.

ویزای B1 بیشتر توسط افرادی اخذ می شود که قصد انجام مذاکرات بازرگانی، تجاری، سرمایه گذاری، استخدام، مأموریت کاری و … را دارند.به این ترتیب این گونه افراد با ارائه مدارک مالی معتبر یا کاری معتبر می توانند وارد خاک کشور آمریکا شوند و ویزای این کشور را برای مدت محدودی اخذ کنند.به این ترتیب کلیه این متقاضیان می توانند که به هدفی که می خواهند برسند و طی سه ماه اقامتی که در این کشور دارند کار خود را به انجام برسانند.

ویزای B2 بیشتر توسط توریست هایی اخذ می شود که قصد دیدار اقوام، انجام امور پزشکی، شرکت در سمینارهای آموزشی و … را دارند.این ویزا به متقاضیان امکان این را می دهد تا ضمن گردش در کشور آمریکا بتوانند از جاذبه های دیدنی این کشور نیز دیدن کنند و لذت ببرند.

 

چگونه وقت سفارت آمریکا بگیریم؟

اولین گام برای اخذ ویزای آمریکا دریافت وقت سفارت آمریکا است. به دلیل روابط دیپلماتیک کشور آمریکا در ایران هیچ سفارت خانه یا کنسولگری ندارد.کلیه مسافران و متقاضیان اخذ ویزای آمریکا برای این که موفق به دریافت ویزای آمریکا شوند باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنند.

حال این سؤال پیش می آید که چرا باید به کشورهای همسایه سفر کنیم؟! خوشبختانه آمریکا در کشورهای همسایه ایران سفارت خانه دارد.به این ترتیب مسافران می توانند برای اخذ ویزای آمریکا به این کشورها سفر کنند و اقدام به اخذ ویزا نمایند اما فراموش نکنید که قبل از آن باید حتماً از سفارت وقت بگیرید.

سفارت آمریکا به متقاضیان وقت می دهد تا بتوانند در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت مراجعه کنند و موفق به انجام مصاحبه و انگشت نگاری شوند.برای اخذ وقت سفارت می توان از کشورهای امارات شهر دبی، ترکیه شهر استانبول، ارمنستان شهر ایروان اقدام نمایید و درخواست ویزای خود را به سفارت ابلاغ کنید.

البته نکته مهم دیگری نیز وجود دارد به عنوان مثال برای سفر به قبرس و یا دبی باید ویزا اخذ کنید اما در سفر به ارمنستان نیاز به اخذ ویزا ندارید و راحت تر می توانید برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنید.قوانین در این سفارت ها تقریباً یکسان می باشد و تفاوت عمده آن در هزینه سفر شما به این شهرها می باشد. البته ناگفته نماند که برخی از آن ها شلوغ تر هستند.برای اخذ وقت سفارت آمریکا کافی است تا با مشاورین ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان که در پشتیبانی سایت  وقت سفارت می باشند تماس بگیرید.

ما این جا هستیم تا هر آنچه شما نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم و در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای آمریکا و وقت سفارت این کشور شوید و خود را در خیابان های نیویورک دریابید.

قوانین مهم برای ورود به سفارت آمریکا چیست؟

هنگام ورود به سفارت آمریکا باید قوانینی را رعایت کنید که با توجه به این قوانین می توانید وارد سفارت شوید و مدارک خود را به سفارت تحویل دهید.برای اخذ ویزای آمریکا باید هزینه صدور ویزا و … را بپردازید اما دقت داشته باشید که نمی توانید از کارت اعتباری استفاده کنید و مبلغ تنها به صورت نقد از شما دریافت می شود.نکته مهم دیگر درباره این است که بردن هرگونه وسیله الکترونیکی مانند گوشی موبایل، فلش، ساعت دیجیتالی و … ممنوع می باشد.

ورود با هرگونه سلاح سرد از قبیل چاقو، قیچی، سوزن، ناخن گیر و … ممنوع است. البته بردن هرگونه وسایل محترقه و اشتعال زا مانند فندک و یا اسپری نیز ممنوع است.از بردن هرگونه مواد خوراکی و یا نوشیدنی به داخل سفارت خودداری کنید. فراموش نکنید که سلاح گرم نیز نباید با خود داشته باشید حتی اگر مجوز آن را نیز داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس مستقیم (کلیک کنید)