وقت سفارت کانادا
وقت سفارت کانادا , ثبت نام ویزای مولتی 5 ساله کانادا
جولای 29, 2018
پیکاپ پاسپورت کانادا
پیکاپ پاسپورت کانادا
جولای 30, 2018

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

انگلستان

ویزای انگلستان :انگلستان که بزرگترین پایتخت اروپا، لندن را در قلب خود جای داده است جاذبه های سیاسی، تاریخی، فرهنگی و هنری فراوانی دارد. از این رو افراد زیادی چه از جنبه توریستی و چه از جنبه مهاجرتی به این کشور سفر می کنند. در حقیقت انگلستان نام نیم کره جنوبی جزیره ی بریتانیای کبیر است که از شمال با اسکاتلند در مجاورت است. این کشور دارای آب و هوایی معتدل است که در تابستان از صفر درجه و در زمستان از سی و دو درجه بالاتر نمی رود.

ویزای انگلستان :

چگونه می توان به انگلستان سفر کرد؟

همانگونه که می دانید دو راه کلی برای سفر به انگلستان وجود دارد. راه اول توریستی و راه دوم مهاجرتی!

اگر شما به عنوان توریست قصد سفر به این کشور را داشته باشید و یا قصد مهاجرت بعد از دریافت ویزای این کشور با شرایطی که خواهیم گفت می توانید به این کشور سفر کنید.

 

چگونه ویزای توریستی دریافت کنیم؟

ویزای توریستی به افرادی تعلق می گیرد که به قصد تفریح، گردش و یا دیدار اقوام به این کشور سفر می کنند. مراحل دریافت ویزای کشور انگلستان مانند سایر کشورهاست و شما می توانید از طریق کنسول گری این کشور و یا به صورت آنلاین اقدام به دریافت ویزا نمایید.

 

مراحل دریافت ویزای انگلستان جیست؟

 1. باز کردن اکانت با آدرس ایمیلی که فعال باشد.
 2. نوع ویزای درخواستی را انتخاب کنید.
 3. فرم تقاضای ویزا باید توسط هر یک از تقاضا کننده ها به صورت جداگانه تکمیل شود.
 4. امضای الکترونیک مسافر ثبت شود.
 5. اخذ وقت سفارت که یکی از جمله خدماتی است که ما به شما ارائه می دهیم.
 6. پرداخت هزینه برای اخذ ویزا.
 7. تایید اطلاعات برای باگرداندن پاسپورت متقاضی.

یکی از ویژگی های مهم ویزای انگلستان، عدم انجام مصاحبه توسط کنسولگری برای ارائه ویزا می باشد و تنها حضور شما برای دریافت ویزا و انجام انگشت نگاری و پرداخت هزینه و … الزامی است. ویزای انگلستان طی بیست روز صادر می شود و اعتبار آن شش ماهه، یک ساله و پنج ساله می باشد.

در مورد دریافت ویزای انگلستان نکته ی مهم این است که شما در صورتی که مدارک جعلی به سفارت تحویل دهید مسئولان می توانند تا ده سال هرگونه تقاضای شما را برای دریافت ویزا رد کنند! پس مراقب باشید!

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا چیست؟

 1. شناسنامه و کارت ملی به صورت ترجمه شده
 2. اصل گذرنامه ی ترجمه شده با اعتبار یک ساله
 3. اصل و کپی تمامی اسناد و اموال منقول و غیر منقول متقاضی و همسر وی
 4. ریز پرینت حساب شخصی طی سه ماهه گذشته. لازم به ذکر است که مدیران و سهامداران باید علاوه بر حساب شخصی ربز پرینت حساب شرکت طی شش ماه گذشته را نیز ارائه دهند.
 5. دو قطعه عکس رنگی که زمینه ی آن سفید باشد.
 6. اصل مدارک شغلی که با توجه به شغل متقاضی باید ارائه شود. مانند اشتغال به کار، کارت دانشجویی ، کارت مهندسی و …
 7. گواهی سپرده و یا اوراق بهادار و …
 8. اصل اجاره نامه ی املاکی که سند آن ها در پرونده قرار گرفته است.
 9. در صورت داشتن دعوتنامه ارائه اصل و کپی آن الزامی است.
 10. واچر هتل
 11. در صورت داشتن تاهل اصل سند ازدواج

لازم به ذکر است که کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی انگلیسی باشد.

 

چگونه می توان به انگلستان مهاجرت کرد؟

 

 • ویزای تحصیلی :

برای اخذ ویزای تحصیلی شما علاوه بر ارائه مدارک باید کلیه اطلاعات بومتریک خود را نیز در اختیار کنسول گری و یا سفارت این کشور قرار دهید. به این ترتیب که شما به سفارت رفته و پس از اسکن از تمامی انگشتان دست شما یک عکس دیجیتال نیز از شما می گیرند. در صورتی که پس از بررسی مدارک شما سفارت نتواند در خصوص ارائه ویزا به شما تصمیم بگیرد از شما برای انجام مصاحبه دعوت می گردد.

لازم به ذکر است که برای اسکن انگشتان تمامی انگشت ها باید بدون زخم و بریدگی باشد و همچنین در صورت نیز نباید زخم، کبودی یا خون مردگی وجود داشته باشد. در صورت وجود هر یک از این علائم باید وقت دیگری از سفارت دریافت نمایید.

انگلستان حدود 1 در صد از جمعیت دنیا را دارد اما 8 درصد تولید علم در جهان داشته که در واقع نزدیک به سیصد هزار نیروی علمی در خود پرورش داده است. نکته یگر این است که تنها در مقطع دکترا بورسیه می پذیرد.

 

 

 • ویزای کار:

انگلستان تنها به افرادی که در این کشور تحصیل کرده اند ویزای کاری می دهد. به این ترتیب ما در ابتدا برای شما ویزای تحصیلی میگیریم و شما پس از تحصیل در این کشور می توانید اقدام به دریافت ویزای انگلستان نمایید. یکی دیگر از روش های اخذ ویزا این است که شما بتوانید از یک کارفرمای معتبر پشنهاد کار داشته باشید که این خود مستلزم رعایت شرایطی خاص است. به این ترتیب که ابتدا باید برای این آگهی سه ماه داخل کشور انگلستان و سپس سه ماه در اتحادیه اروپا این آگهی قرار داده شود. در صورتی که شخصی برای کار مورد نظر یافت نشد، می توان نیروی کار را از سایر کشورها درخواست کرد.

 

 

 • اخذ ویزا از طریق بستگان

 1. شریک زندگی یا ازدواج : در صورتی که شما برای مدتی کوتاه به انگلستان سفر کرده باشید و آنجا قصد ازدواج با یک فرد غیر همجنس/ همجنس را داشته باشید مانند دیگر کشورها می توانید اقامت خود در این کشور را بگیرید البته پس از پایان رابطه باید حتما آن را اعلام نمایید.

 

 1. فرزند: در صورت داشتن اقامت موقت یا دائم انگلستان شما می توانید فرزند / فرزند خوانده خود را به این کشور ببرید.
 2. اقوام وابسته ی سالمند:

برای دریافت اقامت باید اجازه فرد سالمند را برای ماندن در این کشور اخذ کنید.

 

 

 • شهروندی انگلستان

 

در صورتی که شما پنج ساله گذشته را در این کشور گذرانده باشید وسن شما بالای هجده باشد شما می توانید اقدام به دریافت اقامت این کشور کنید. البته در صورتی که همسر شما شهروند این کشور باشد زمان لازم برای ماندن شما در این کشور تا دریافت اقامت به سه سال کاهش پیدا می کند.

تمام این راه هایی که در بالا آمده است، راه هایی است که انگلستان پیش پای افراد با اهداف مختلف قرار داده است و شما م یتوانید با توجه به نیاز و خواسته خود با استفاده از روش های بالا اقدام به اخذ ویزا کنید و به انگلستان مهاجرت کنید.

 

 

جهت مشاوره ویزای انگلستان و وقت سفارت با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *