ترجمه مدارک برای سفارت
ترجمه مدارک برای سفارت ، فوری و ارزان
دسامبر 29, 2018
دعوت‌نامه
دعوتنامه ویزای شینگن و ویزای کانادا ، معتبر و قابل استعلام
ژانویه 1, 2019

مراحل پیکاپ پاسپورت چیست؟

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت چیست؟

در این مطلب قصد داریم تا چیستی پیکاپ و مراحل پیکاپ پاسپورت و هزینه آن را برای شما شرح دهیم. به این ترتیب هر سوالی که در این باره در ذهن شما باشد، پاسخ داده خواهد شد. این که پیکاپ پاسپورت چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم مقوله اصلی این مقاله است.

چیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا که هر دو رایج هستند و گفته می شود در حقیقت به سفر باز می گردد! چرا به سفر؟ خب وقتی که شما قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی آن هم در حوزه شینگن را می کنید، یا حتی کشورهایی مثل آمریکا و انگلیس باید به فکر اخذ ویزای آن کشور هم باشید.

برخی از کشورها به دلایل سیاسی و روابط بین المللی در ایران سفارت خانه فعالی برای صدور ویزا ندارند. به همین جهت متقاضیان باید به یکی از کشورهای همسایه رفته و درخواست ویزای خود را به سفارت کشور مورد نظر ابلاغ کنند. بدین ترتیب تازه مراحل صدور ویزا آغاز می شود.

اگر سفارت کشور مورد نظر با درخواست ویزای شخص موافقت کند، شخص باید برای اخذ ویزای خود اقدام نماید. شخص باید به سفارت مراجعه کند اما چون سفارت در ایران نیست می تواند از خدمات پیکاپ پاسپورت استفاده کند. سفارت برای راحتی حال مسافران استفاده از این خدمات را مجاز کرده است.

با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا شخصی به عنوان نماینده حقوقی شما به سفارت مراجعه می کند و ویزای شما را اخذ می کند. با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت می توانید به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه زیاد ویزای خود را تحویل بگیرید و سفر خود را آغاز کنید.

پیکاپ پاسپورت

مراحل پیکاپ پاسپورت چیست؟

برای انجام پیکاپ پاسپورت ابتدا باید ایمیلی که سفارت به شما ارسال می کند، را داشته باشید. این ایمیل نشان دهنده ویزا شدن شما می باشد و باید آن را داشته باشید تا بتوانید ویزا اخذ کنید. مرحله بعدی این است که دنبال شخص یا شرکتی مطمئن برای انجام خدمات پیکاپ پاسپورت باشید.

در این راه باید بسیار دقت کنید، زیرا افرادی سودجو هستند که با اخذ پول های گزاف از شما این سرویس را انجام می دهند. این که به کجا اطمینان کنید و این کار را بسپارید بسیار مهم است. مرحله بعدی بستن قرارداد با شخص مورد نظر است. پس از عقد قرارداد پیکاپ پاسپورت شما انجام می گیرد.

به این ترتیب نماینده حقوقی شما به سفارت کشور مورد نظر مراجعه می کند و پاسپورت شما را تحویل می دهد. سفارت ویزا را در پاسپورت درج می کند و در کمترین زمان ممکن شخص به ایران باز می گردد و ویزای شما را تحویل می دهد. با این خدمات شما از سفری دوباره به کشورهای همسایه معاف می شوید.

اگر می خواهید از خدمات پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا استفاده کنید بهتر است تا با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت تماس حاصل نمایید. ما این جا هستیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن وقت سفارت، ویزای شینگن و ویزای هر کشوری که می خواهید را اخذ کنید.

قیمت پیکاپ پاسپورت چقدر است؟

همان طور که گفتیم با استفاده از این خدمات می توانید با کمترین هزینه ممکن ویزای خود را تحویل بگیرید. در غیر این صورت باید به کشورهای همسایه سفر کنید و پاسپورت خود را اخذ کنید. برای سفر به این کشورها باید هزینه زیادی را بپردازید و در ضمن زمان زیادی نیز باید صرف کنید.

در حقیقت در مقابل وقت و هزینه ای که صرف می کنید، قیمت پیکاپ پاسپورت بسیار ناچیز است. این هزینه با توجه به کشوری که شما از آن درخواست داده اید، متفاوت است. البته با توجه به قیمت لیر و دلار و … هم این هزینهب الا و پایین می شود و باید هزینه را بپردازید.

پیکاپ پاسپورت

چه موقع از پیکاپ ویزا استفاده کنیم؟

زمانی باید از پیکاپ پاسپورت یا ویزا استفاده کنید که با سفارت کشورهایی مثل کانادا، آمریکا، انگلیس و … در ارتباط باشید که در ابران سفارت خانه فعال برای صدور ویزا ندارند. آن وقت می توانید از ان خدمات استفاده کنید تا به راحتی ویزای خود را اخذ کنید.

کشوری مانند کانادا در کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان و … سفارت خانه دارد و متقاضیان برای انگشت نگاری و اخذ ویزای کانادا باید به این کشورها مراجعه کنند. برای اخذ ویزای انگلیس نیز می توان به این کشورها سفر کرد تا موفق به اخذ ویزای این کشور شد.

اخذ ویزای انگلیس و ویزای آمریکا کمی سخت تر از سایر کشورها می باشد. اما برای اخذ ویزای این دو کشور نیز می توانید از پیکاپ پاسپورت استفاده کنید. برای این که بدانید چگونه می توان ویزای انگلیس و ویزای آمریکا گرفت باید افرادی حاذق مشورت کنید و به همین جهت ما در خدمت شما هستیم.

در حقیقت پس از این که ایمیل سفارت مبنی بر موافقت آن ها با ویزای خود را دریافت کردید باید برای اخذ ویزای خود در کمتر از بیست روز اقدام کنید. به این ترتیب می توانید با خدمات پیکاپ پاسپورت و پرداخت هزینه ای اندک ویزا را دریافت کنید و سفر خود را آغاز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *